strona główna mapa strony kontakt

O firmie

Bezpieczeństwo naszych domów i rodzin jest dla nas wszystkich jedną z podstawowych potrzeb.
Aby sprostać tym wymogom WITEX SUPER LOCK, wykorzystując przy projektowaniu Nasze ponad 20 letnie doświadczenie, proponuje Państwu bezpieczne i wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe.

Wszystko co robimy, ma na celu zapewnienie Państwu spokojnej pracy, wyjazdu na weekend lub wakacje. Chcemy aby w tym czasie Wasz majątek był dobrze chroniony.
Osiągnięta przez naszą firmę stabilność rynkowa i niekwestionowana pozycja lidera wynika z przyjętej strategii - dystrybucji produktów o wysokich parametrach technicznych i walorach użytkowych.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, WITEX SUPER LOCK uruchomił sieć biur regionalnych na terenie całego kraju, które wraz z firmami partnerskimi - dystrybutorami lokalnymi firmy WITEX SUPER LOCK (sieć handlowa) zapewnia pełną i profesjonalną obsługę przed i posprzedażową.

Nowoczesna technologia wykorzystywana w naszej firmie, pozwala na realizację wszystkich nietypowych zamówień i oczekiwań użytkownika.

Posiadamy aprobaty i atesty Instytutu Techniki Budowlanej oraz certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Nasze drzwi produkowane są zgodnie z normami jakości ISO 9002.

Bezpłatny pomiar Gdzie można kupić Atesty i certyfikaty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X