strona główna mapa strony kontakt

Oferta

Zabezpieczenia elektroniczne > Systemy zabezpieczenia p. poż. >

System sygnalizacji pożaru - ma nieoceniony wpływ na bezpieczeństwo pożarowe budynków i bezpieczeństwo osób w nich przebywających, ponieważ wykrywa pożar w bardzo wczesnej fazie. Rozmieszczone w całym budynku czujki różnego rodzaju ( jonizacyjne, optyczne, temperaturowe) w przypadku pożaru szybko i precyzyjnie lokalizują zagrożone miejsce sygnalizując zdarzenie obsłudze budynku. System sygnalizacji pożaru musi być niezawodny i pozostawać w pełnej sprawności przez 365 dni w roku, dlatego nasza oferta obejmuje wyłącznie urządzenia najwyższej jakości. Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje do przygotowania projektów, wykonania instalacji i okresowych przeglądów technicznych systemu.

 

  • DSO - Alarm dźwiękowy systemu sygnalizacji pożaru może spowodować panikę wśród osób przebywających w miejscu zagrożenia, a w rezultacie niewłaściwą i nieskoordynowaną ewakuację. Dźwiękowy system ostrzegawczy stworzony został w celu zastąpienia syren alarmowych systemu pożarowego, komunikatami głosowymi, które to mają na celu  w przypadku zagrożenia pomóc w szybkiej i sprawnej ewakuacji osób z zagrożonej strefy. Profesjonalnie zaprojektowany i wykonany system musi gwarantować słyszalność i zrozumiałość nadawanych komunikatów w każdym miejscu na terenie całego obiektu.

 

  • SUG - Stałe Urządzenia Gaśnicze stosuje się w pomieszczeniach, w których użycie wody, piany czy proszku do gaszenia jest wykluczone, z uwagi na znajdujące się w nich cenne urządzenia lub materiały. Najczęściej SUG stosuje się w obiektach typu Data Center, w serwerowniach, rozdzielniach elektrycznych, archiwach i laboratoriach. 
Bezpłatny pomiar Gdzie można kupić Atesty i certyfikaty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X