strona główna mapa strony kontakt

Oferta

Zabezpieczenia elektroniczne > Systemy bezpieczeństwa >

Projektowanie, instalacja, serwis i konserwacja systemów bezpieczeństwa  

Aby systemy bezpieczeństwa spełniały swoją rolę powinny być zaprojektowane tak, aby eliminować konkretne zagrożenia. Naszym celem jest dobranie elementów składowych systemu i technologii indywidualnie do potrzeb Klientów i występujących w danym obiekcie zagrożeń. Składowymi systemu bezpieczeństwa są:

  • System Kontroli Dostępu - ogranicza, porządkuje i kontroluje ruch osób i pojazdów na danym obszarze, w budynku lub biurze. System uniemożliwia dostęp do obszarów i pomieszczeń osobom nieupoważnionym.
  • System Sygnalizacji Włamania i Napadu - sygnalizuje próbę wtargnięcia lub obecność osób niepowołanych i nieuprawnionych w chronionym miejscu. System opiera się na urządzeniach wykrywających ruch, otwarcie okien lub drzwi, zbicie szkła, wstrząsy.
  • Systemy Monitoringu i Telewizji Dozorowej - ma za zadanie zdalną obserwację terenu lub pomieszczenia oraz rejestrację zdarzeń mających miejsce na monitorowanym obszarze, jest także skutecznym narzędziem prewencyjnym. System w połączeniu z innymi systemami bezpieczeństwa znacznie zwiększa ich efektywność i znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa osób i mienia na obserwowanym terenie. Wykonawca systemu firma ST&T posiada koncesję MSW na wykonywanie działalności ochrony osób i mienia w formie zabezpieczenia technicznego.
Bezpłatny pomiar Gdzie można kupić Atesty i certyfikaty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X